OCHRONA DREWNA
OCHRONA DREWNA

OCHRONA DREWNA

Podkategorie

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: OSMO-004-0,75L

Marka: OSMO

OSMO - Olej Tarasowy - 0,75l lub 2,5l

Recenzje: 0

Olej OSMO wnika głęboko w strukturę drewna, reguluje jego wilgotność i zmniejsza jego pęcznienie. Raz położona powłoka nie rozwarstwia się i nie łuszczy, a w celu odświeżenia koloru po prostu nakładamy nową warstwę bez  potrzeby szlifowania, wydajność: 1l = ok. 12 m2 przy dwóch powłokach

Cena 113,80 zł Cena podstawowa 126,44 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OSMO6609-0,5

Marka: OSMO

OSMO 6609 Żel do usuwania szarości drewna

Recenzje: 0

OSMO 6609 - Środek do usuwania szarości drewna - żel Produkt przeznaczony do usuwania szarości drewna - szczególnie po okresie zimowym - z przeznaczeniem do drewna tarasowego oraz mebli ogrodowych. Opakowania 0,5l lub 2,5l. Po użyciu i wyschnięciu powierzchnie należy zabezpieczyć olejem do drewna.

Cena 42,42 zł Cena podstawowa 47,13 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: 1101

Marka: SAICOS

SAICOS UV protektor zewnętrzny 1101 - 2,5 L - bezbarwna

Recenzje: 0

SAICOS UV Lazura Zewnętrzna Lazura chroniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza, każdego rodzaju drewno, przed szarzeniem i żółceniem. Kolorowe pigment z dodatkową odpornością na promieniowanie utrzymują długi czas naturalne piękno drewna. Protektor ten redukuje kurczliwość i pęcznienie drewna a także reguluje wilgotność.  

Cena 458,30 zł
Więcej
W magazynie

Marka: WOCA - TRIP TRAP

Woca - Exterior Cleaner 2,5L.

Recenzje: 0

Woca - Exterior Cleaner 2,5 L. Zmywacz do gruntownego przemywania tarasów, mebli, elewacji, płytek kamiennych i wszystkiego rodzaju elementów drewnianych. Usuwa osad i brud. Również doskonale sobie radzi w czyszczeniu płyt murowanych i betonowych.   Pojemność: 2,5 L. Wydajność: 6-10 m2/L

Cena 190,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: WOCA - TRIP TRAP

WOCA Ług do drewna 2,5l. biały lub szary

Recenzje: 0

Ług doskonale zapobiega naturalnemu żółknięciu drewna. Pozwala na długo zachować piękną i jasną barwę drewna. Stosuje się do drewna miękkiego takiego jak świerk, sosna, pitch pine (również do paneli sufitowych lub ściennych tuż przed ich montażem). Po ługowaniu wymagana jest dalsza obróbka olejem, lakierem lub mydłem.

Cena 187,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BAUTEC-INTENSIV1

Marka: BauTec

BauTec Intensive 1 Litr

Recenzje: 0

BauTec Intensive - środek do intensywnego i gruntownego czyszczenia podłóg drewnianych do intensywnego i gruntownego czyszczenia drewna ipregnowanego olejami, woskowanego, podłóg lakierowanych, wykładzin wodoodpornych, kamienia, płytek ceramicznych bardzo dobrze czyści drewno przed ponownym woskowaniem lub olejowaniem idealny środek do czyszczenia...

Cena 53,20 zł Cena podstawowa 56,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: OSMO3058

Marka: OSMO

TOP OLEJ OSMO - do blatów drewnianych 0,5L

Recenzje: 0

Specjalna powłoka na bazie olejów i wosków opracowana specjalnie do drewnianych mebli i blatów kuchennych do zastosowania wewnątrz. Tworzy naturalną barierę hydrofobową odporną na ścieranie, plamienie i działanie detergentów stosowanych w gospodarstwie domowym. Pozwala drewnie oddychać , nie pęka i i się nie łuszczy.

Cena 99,00 zł Cena podstawowa 121,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: BIAŁY - 900 - 0,75L

Marka: OSMO

OSMO Lazura Olejna do ochrony drewna 0,75 LUB 2,5 L

Recenzje: 0

Lazura Olejna do Ochrony Drewna to dekoracyjna, transparentnie barwiąca powłoka do ochrony drewna na zewnątrz. Została opracowana na bazie naturalnych olejów roślinnych, które wnikają głęboko w drewno, zachowując jego elastyczność i zdrowy wygląd. Lazura nadaje drewnu piękny kolor, pozostawiając doskonale widoczny rysunek słojów drewna.

Cena 145,80 zł Cena podstawowa 162,00 zł
Więcej
W magazynie